Zákaznická podpora:info@hackov.cz

Doprava a platba

Nakupování v Háčkově je rychlé, snadné a bezpečné. Níže naleznete přehled možností dopravy a plateb, které nabízíme, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků.

PLATBA

1.PLATBA PŘES PLATEBNÍ BRÁNU

Platbu provedete přes platební bránu Shoptet Pay, kde je možné úhradu provést těmito způsoby:

  • Platební kartou
  • Rychlá platba pře banku
  • Platba bankovním převodem
  • Apple Pay
  • Google Pay

2.PLATBA DOBÍRKOU

Z bezpečnostních důvodů vám doporučujeme využít platbu kartou předem, aby mohlo převzetí vašeho balíčku proběhnout co nejrychleji.

Při platbě dobírkou zaplatíte za nákup přepravci při převzetí zboží v hotovosti, nebo platební kartou.

3.PLATBA PŘI OSOBNÍM PŘEVZETÍ

V partnerské pobočce je možná platba pouze v hotovosti.

ZPŮSOBY DOPRAVY

osobni

Zboží si můžete bez poplatků za přepravu a platbu osobně vyzvednout na našem partnerském výdejní místě:

logo-balikovna

Nejlevnější řešení přepravy Vaší objednávky z našeho e-shopu. Balík s Vaší objednávkou si můžete vyzvednout obvykle druhý den na jednom z výdejních míst Balíkovny po celé ČR. K vyzvednutí není nutný doklad totožnosti, stačí Vám kód pro vyzvednutí zásilky (obdržíte v avízu o vyzvednutí) a jméno.

 

GLS

Vaší objednávku Vám doručí řidič kuryrní služny GLS přímo do Vašich rukou na Vámi určenou adresu a to již následující pracovní den. Email s odkazem na sledování zásilky obdržíte v okamžik předání zásilky kurýrní službě. Druhý den v den doručení obdržíte Email a SMS s přesnějším časem doručení.

GLS - Parcel Shop

Levné řešení přepravy Vaší objednávky z našeho e-shopu. Balík s Vaší objednávkou si můžete vyzvednout obvykle druhý den na jednom z výdejních míst GLS po celé ČR. K vyzvednutí není nutný doklad totožnosti, stačí Vám kód pro vyzvednutí zásilky (obdržíte v avízu o vyzvednutí).

PPL

Vaší objednávku Vám doručí řidič kuryrní služny PPL přímo do Vašich rukou na Vámi určenou adresu a to již následující pracovní den. Email s odkazem na sledování zásilky obdržíte v okamžik předání zásilky kurýrní službě. Druhý den v den doručení obdržíte Email a SMS s přesnějším časem doručení.

PPL_vydejni_mista

Levné řešení přepravy Vaší objednávky z našeho e-shopu. Balík s Vaší objednávkou si můžete vyzvednout obvykle druhý den na jednom z výdejních míst PPL po celé ČR. K vyzvednutí není nutný doklad totožnosti, stačí Vám kód pro vyzvednutí zásilky (obdržíte v avízu o vyzvednutí).

DPD

Vaší objednávku Vám doručí řidič kuryrní služny DPD přímo do Vašich rukou na Vámi určenou adresu a to již následující pracovní den. Email s odkazem na sledování zásilky obdržíte v okamžik předání zásilky kurýrní službě. Druhý den v den doručení obdržíte Email a SMS s přesnějším časem doručení.

DPD Pickup

Levné řešení přepravy Vaší objednávky z našeho e-shopu. Balík s Vaší objednávkou si můžete vyzvednout obvykle druhý den na jednom z výdejních míst DPD po celé ČR. K vyzvednutí není nutný doklad totožnosti, stačí Vám kód pro vyzvednutí zásilky (obdržíte v avízu o vyzvednutí).

 

Dodací lhůta

  • Dodací lhůty se mohou lišit podle zvoleného způsobu dopravy a skladové dostupnosti zboží. Očekávanou dobu doručení najdete u každého produktu na naší webové stránce.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně dopravy a platby, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaše objednávky a přejeme příjemné nakupování v Háčkově!

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz